תמיכה

מערך שירותים מקיף

מערכות מיזוג האוויר אותן אנו מספקים הן מערכות מודולאריות אשר מותאמות עבור כל מבנה וכל משתמש בהתאם לצרכיו. מערך השירותים שהחברה מעמידה לטובת לקוחותיה מסייע ביצירת תיאום כלל מערכתי במהלך שלבי הקמת המערכת והקפדה על תאימות בין תכנון המערכת, יכולות המערכת ואופן התקנת המערכת, על מנת לקבל מערכת מיטבית, המותאמת לצרכי המשתמש, בעלת צריכת אנרגיה יעילה, רמת אמינות גבוהה ואורך חיים מירבי.

צוות מקצועי ומנוסה

סמטק מורכבת ממיטב אנשי המקצוע בתחום מיזוג האוויר, עם צוות ייעודי של מעל ל-40 עובדים המורכב ברובו ממהנדסים, הנדסאים וטכנאים בעלי ניסיון רב, על מנת לתת מענה לכל צורך אשר נדרש במהלך שלבי הקמת המערכות ולאחר מסירתן, תוך עמידה בסטנדרטי השירות הגבוהים ביותר בענף. סמטק נשענת על פלטפורמה רחבה של קבוצת פולק, המהווה מרכז ידע ועשייה בתחום מיזוג האוויר והקירור בישראל מאז 1935.

ליווי הנדסי

צוות הנדסי מנוסה מלווה את מתכנני המערכות ומספק תשתית מערכתית המחוברת לנעשה בשטח אשר מבטיחה כי המערכות יוקמו בהתאם לתכנון ובאופן מיטבי, אשר מתייחס למגבלות המערכת ואופן הפעלתה, אופיין ההתקנה המומלץ בהתאם לנתוני המבנה וביצועי המערכות, ותיעוד מוסדר של הנעשה בשטח.

פיקוח טכני

צוות של מפקחים טכניים מיומן מלווה כל פרויקט משלב התחלת ההתקנה ועד למסירת המערכת, ואחראי להכוונת עבודת ההתקנה שתתבצע בהתאם לתכנון המערכת, הנחיות התקנת המערכת ומאפייני המבנה.

מלאי ציוד וחלפים זמין

סמטק מעמידה לטובת פעילותה מלאי ציוד וחלפים זמין על מנת לתת מענה מיטבי לצרכי לקוחותיה.

שירות ואחריות

סמטק שואפת לספק ללקוחותיה את המערכות הטובות ביותר עם אמינות ברמה הגבוהה ביותר ואורך החיים המירבי. בכדי לספק ערכים אלו, החברה מקפידה על תהליכי אבטחת איכות במהלך הקמת המערכת, וכן שמה דגש לאחר מסירת המערכת על אופן תחזוקת המערכות. סמטק מספקת תכניות שירות גמישות בהתאמה אישית לצרכים בכדי לספק למשתמש הסופי חווית שימוש מיטבית לאורך כל חיי המערכת.

בודק...