מערכות מיזוג אוויר מסחרי

מערכות מיזוג אוויר מודולריות, אידאליות לכל מבנה מסחרי

סמסונג אלקטרוניקס, חברת האלקטרוניקה הגדולה בעולם, מציעה את מערכות מיזוג האוויר המתקדמות והיעילות בשוק. מערכות מיזוג האוויר של סמסונג הינן מערכות מרובות מאיידים בטכנולוגיית VRF, אשר בשילוב עם אינוורטר חכם וכלים דיגיטליים מתקדמים יוצרים מערכת יעילה, שקטה ונוחה לתפעול.
תמונת אווירה

יתרונות מערכות ה-VRF:

1. מיזוג אוויר אופטימלי – העיקרון המרכזי במערכות VRF הוא כי כל חלל ממוזג באמצעות יחידה פנימית עצמאית המותאמת לחלל הספציפי מבחינת תפוקה, פיזור אוויר, אסתטיקה וטעמי המשתמש. בשונה ממערכות מיני מרכזי בהן האוויר החוזר מגיע לרוב מחלל שונה (לרוב – המסדרון), בשימוש ביחידות פנימיות עצמאיות לחלל, כפי שמתאפשר עם מערכות VRF, האוויר החוזר ליחידת הפנים נלקח מהחלל הממוזג, ובכך משיגים מיזוג אוויר יעיל, מהיר ונעים יותר. כמו כן, ניתן להפעיל כל יחידה בנפרד ובטמפרטורה שונה. במערכות HEAT RECOVERY, ניתן אף להפעיל יחידות פנימיות שונות במצב קירור וחימום בו זמנית.

2. התקנה מודולרית – מערכות ה-VRF בנויות באופן בו ניתן לחבר מספר רב של יחידות פנים, מסוגים שונים, ליחידה חיצונית אחת. היחידות הפנימיות מחוברות ליחידה החיצונית עם זוג צינורות נחושת דקים לסחרור הקרר בין יחידות הפנים. צורת התקנה זו חוסכת הצורך בהנמכת תקרות לצורך העברת תעלות, ומאפשרת לכל חלל לקבל את היחידה הפנימית המותאמת עבורו.

3. שליטה מרכזית – מערכות ה-VRF הן מערכות חכמות אשר בהן כל היחידות הפנימיות מתקשרות עם היחידה החיצונית ומערכות הבקרה השולטות על כלל המערכת. מלבד שליטה מקומית על כל יחידה פנימית, ניתן לחבר בקר מרכזי אשר ישלוט על כל המערכת מנקודה אחת. היישום הבסיסי ביותר הוא של שלט ON/OFF-16IDU, אשר מותקן באזור שליטה מרכזי, ומאפשר לראות אילו יחידות פנימיות פועלות, לכבות ולהדליק כל יחידה בנפרד, וכן לכבות או להדליק את כל היחידות בלחיצה על כפתור אחד. בקרים מתקדמים יותר (TOUCH/DMS2) מאפשרים שליטה באזורים, קביעת תכניות הפעלה, שליטה מרחוק דרך הרשת והתראה על תקלות אוטומטית.

4. חסכון באנרגיה – מערכות ה-VRF מאפשרות פעולה על פני טווח תפוקות רחב (15%-130%), באופן השומר על נצילות גבוהה גם בתפוקות גבוהות וגם בתפוקות מזעריות. מדחסי האינוורטר החכמים והכלים הדיגיטליים המתקדמים המיושמים במערכת מרכיבים את המערכת היעילה ביותר מבין כלל מערכות המיזוג הקיימות.

בודק...