אודות החברה

חברת סמטק הינה יבואנית ונותנת שירות רשמית בישראל של מערכות מיזוג האוויר מתוצרת סמסונג אלקטרוניקס, קבוצת האלקטרוניקה הגדולה בעולם.

חברת סמטק היא חלק מקבוצת אחים פולק, אשר נוסדה ב-1935, ומהווה אחת מקבוצות האלקטרומכניקה הגדולות בישראל, ומחלוצות תחום הקירור ומיזוג האוויר בישראל. הקבוצה עוסקת בייבוא, שיווק ומתן שירות לרכיבים ומערכות אלקטרומכניות לתעשייה. הקבוצה מייצגת מעל ל-40 יצרנים בינלאומיים בישראל ומספקת מעטפת תמיכה כוללת לפעילותה הכוללת יועצים טכניים, ומערך אנשי שירות מקצועיים.

סמטק היא חברה מתמחה הממקדת פעילותה במערכות מיזוג אוויר מסחריות מסוג VRF, במסגרת כך החברה מעמידה לטובת לקוחותיה צוות מקצועי רחב, אשר נותן מענה איכותי ומהיר, הממוקד כולו במערכות VRF. החברה מספקת מכלול שירותים המהווים תשתית לליווי ביצוע פרויקטים באופן מיטבי ומעטפת שירותים טכניים לליווי המערכות לכל אורך חייהן.

סמטק מבצעת כדרך קבע תהליכי אבטחת איכות קפדניים וחותרת לשיפור מתמיד של תהליכי העבודה שלה ושל שותפיה, בכדי להמשיך ולממש את ההבטחה להיות ספק מערכות ה-VRF האיכותי בישראל.
 
 

סמסונג – מיזוג אוויר

סמסונג אלקטרוניקס היא קבוצת האלקטרוניקה הגדולה בעולם, עם מחזור מכירות שנתי של מעל ל-200 מיליארד דולר בשנה. מעמד זה מושג בזכות הבטחת מותג של מובילות טכנולוגית, מוכוונות למענה על צרכי המשתמשים וסטנדרטים גבוהים של איכות, המושגים בזכות תהליכי ייצור מתקדמים ואבטחת איכות קפדנית.
סמסונג מייצרת מערכות מיזוג אוויר מאז 1970, ומערכות VRF מאז 2001. הדור החמישי של מערכות ה-VRF של סמסונג, DVMS, הציג חידושים משמעותיים למערכות ה-VRF ושבר את שיא היעילות האנרגטית המוכר בשוק. במבחן השוואתי אשר ערך ארגון מיזוג האוויר האמריקאי (AHRI) ב-2013 בין כל מערכות ה-VRF הפופולריות בשוק, מערכות ה-VRF של סמסונג נמצאו כיעילות ביותר מבחינה אנרגטית (IEER של 27.0 לעומת המתחרה הקרוב ביותר עם 25.8). הישג זה ממחיש את מכלול היתרונות הגלומים במערכת.

[ תקציר דו"ח AHRI ]

לקוחות נבחרים

בודק...